- 38%

Најдобра сексуална играчка за машки пенис пумпи

Оригиналната цена беше: 125,80 долари.Тековната цена е: 78 долари.07.

-38%

Висококвалитетни секс играчки за стимулација на машкиот пенис, овие секс играчки за машки пенис се лесни за употреба и лесни за складирање.

Најдобра сексуална играчка за машки пенис пумпи $125,80 Оригиналната цена беше: 125,80 долари.$78.07Тековната цена е: 78 долари.07.

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • Дискретна испорака на сите нарачки
  • Брза испорака ширум светот 7-21 ден
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
Загарантирано безбедно плаќање

Детали за секс играчки

Male vibrator made of soft and high-quality TPE material, flexible
Electric sex toy male masturbation cup fits all sizes of penises With 15 powerful thrust patterns, the penis exerciser masturbator will provide you with the ultimate experience Internal silicone cups are easy to remove, simply clean the internal silicone cups with warm water or body wash

Material: TPE + ABS
Body color: black
Noise level: ≤ 60db
Power: USB rechargeable (2-3 hours)
mode: 9 kinds of frequency + 5 kinds of suction and release mode + orgasm mode

Пакетот вклучува
1 masturbation cup
1 data cable

Our discreet packaging allows you to shop with confidence that only you know what’s in the package!

male sex toy7male sex toy9 male sex toy8 male sex toy6 male sex toy5 male sex toy2 male sex toy1

Боја

Розова, Виолетова, Сино

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Најдобра сексуална играчка за машки пенис пумпи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *