- 62%

Секс играчка со долг анален приклучок

$29,54$41.22

-62%

100% сосема нов квалитет секс играчка лесна за употреба и достапна во различни бои или големини, стимулативната секс играчка е погодна за мажи или жени и ќе го подобри вашето сексуално задоволство.

Секс играчка со долг анален приклучок $29,54$41.22
Брзо додавање
СМЛ
Брзо додавање
МесоМешани боиЦрното
Јасно

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • Дискретна испорака на сите нарачки
  • Брза испорака ширум светот 7-21 ден
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
Загарантирано безбедно плаќање

Детали за секс играчки

Extra long anal plug sex toys with strong suction cups for anal sex toys are suitable for couples to flirt and are usually used for female masturbation and can be used for anal. This G-spot stimulator is made of PVC material and it is soft.

Anal sex toy17Anal sex toy10

Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.

Големина: Нема избор

С, М, Л

Боја: Нема избор

Месо, Мешани бои, Црното

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Секс играчка со долг анален приклучок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *