- 51%

Анален приклучок за секс играчка за почетници

$18.85$24.30 часот

-51%

100% сосема нов квалитет секс играчка лесна за употреба и достапна во различни бои или големини, стимулативната секс играчка е погодна за мажи или жени и ќе го подобри вашето сексуално задоволство.

Анален приклучок за секс играчка за почетници $18.85$24.30 часот
Брзо додавање
СМЛXL
Брзо додавање
ВиолетоваЦрното
Јасно

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • Дискретна испорака на сите нарачки
  • Брза испорака ширум светот 7-21 ден
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
Загарантирано безбедно плаќање

Детали за секс играчки

The multi-size anal plugs made of silicone are designed for anal use and the manual use of the tip-round anal plugs can increase your sexual pleasure. The stimulating sex toy is available in black and purple. It is also used as a massaging male gay anal dilator sex toy

sex toy14sex toy20 sex toy19 sex toy17

Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.

Големина: Нема избор

С, М, Л, XL

Боја: Нема избор

Виолетова, Црното

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Анален приклучок за секс играчка за почетници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *