- 62%

Секс играчка со магично стапче со вибратор на полнење

Оригиналната цена беше: 82,54 долари.Тековната цена е: 31,69 долари.

-62%

A 100% high-quality sex toy that can be used to stimulate the G-spot or sensitive areas and thus enhance your sexual pleasure.

Секс играчка со магично стапче со вибратор на полнење $82,54 Оригиналната цена беше: 82,54 долари.$31,69Тековната цена е: 31,69 долари.
Брзо додавање
РозаВиолетоваТемно виолетоваЦрното
Јасно

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • Дискретна испорака на сите нарачки
  • Брза испорака ширум светот 7-21 ден
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
Загарантирано безбедно плаќање

Детали за секс играчки

USB rechargeable vibrator made of environmentally friendly silicone + ABS material is a masturbator that stimulates the anus and clitoris. The Magic Wand is suitable for women and vibrates gently to stimulate sensitive areas and promote your sexual pleasure. This female masturbator sex toy has a built-in 500mA lithium battery, which can be used for 2 hours after 3 hours of charging, giving you enough time to use the Magic Wand sex toy.

How to use: You must hold the press button for about 35 seconds, then it will work.
Press and hold (power button) to turn it on/off.
Short press (power button) to slow down

Packing list:
1 * Vibrator
1 * Rechargeable usb data cable

Adult Masturbator19 Adult Masturbator14 Adult Masturbator6 Adult Masturbator8

Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.

Боја: Нема избор

Роза, Виолетова, Темно виолетова, Црното

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Секс играчка со магично стапче со вибратор на полнење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *