- 34%

Најдобра секс играчка со вибратор со магично стапче

Оригиналната цена беше: 82,18 долари.Тековната цена е: 53,97 долари.

-34%

A 100% high-quality sex toy that can be used to stimulate the G-spot or sensitive areas and thus enhance your sexual pleasure.

Најдобра секс играчка со вибратор со магично стапче $82.18 Оригиналната цена беше: 82,18 долари.$53,97Тековната цена е: 53,97 долари.
Брзо додавање
ЦрвеноВиолетоваЦрното
Јасно

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • Дискретна испорака на сите нарачки
  • Брза испорака ширум светот 7-21 ден
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
Загарантирано безбедно плаќање

Детали за секс играчки

Magic Wand vibrator has 8 vibration frequencies to give you a different wife experience This sex toy can stimulate the clitoris, nipples, and other sensitive sex organs. This magic wand vibrator is perfect as a sex toy for adult games. The vibrator sex doll is not only 100% waterproof, but also very for cleaning, which allows you to use it in the shower or bathtub.

Specification:
Material: silicone + ABS
Power: USB rechargeable
Frequency: 8 frequencies

Package contains:
1 Vibrator

Your privacy is of the utmost importance to us. With our discreet packaging, you can shop with confidence that only you know what’s inside the package!

sex toy12sex toy11 1 sex toy8 1 sex toy7 1 sex toy5 1sex toy2 1

Боја: Нема избор

Црвено, Виолетова, Црното

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Најдобра секс играчка со вибратор со магично стапче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *