- 62%

Секс играчка со женска вагина топка

$14,77$17.21

-62%

100% сосема нов квалитет секс играчка лесна за употреба и достапна во различни бои или големини, стимулативната секс играчка е погодна за мажи или жени и ќе го подобри вашето сексуално задоволство.

Секс играчка со женска вагина топка $14,77$17.21
Брзо додавање
ГолемиСредноМали
Брзо додавање
РозоваВиолетоваЦрното
Јасно

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • Дискретна испорака на сите нарачки
  • Брза испорака ширум светот 7-21 ден
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
Загарантирано безбедно плаќање

Детали за секс играчки

Female vaginal balls sex toys are made in the purest tradition, they gather, stimulate and excite. They can also be used for vaginal tightening. When you use them for the first time, you can add some lubricant to the vaginal anal balls, relax your vagina and insert the balls slowly into your vagina. After that, while you do some easy exercises like walking or doing housework, the vaginal ball will collide with the inner surface as you move. It will exercise your vaginal muscles and pelvic floor, which in turn will enhance your sex life. After you use it you can wash the vaginal ball with soap and warm water and then dry it naturally. If you are new to using vaginal anal balls, you can start with a small ball and use it for about half an hour a day, and after a month you can switch to larger balls, such as medium and large balls.
Diameter and weight:
Small ball (35mm, 36g)
Medium ball (30mm, 48g)
Large ball (32mm, 63g)

Anal plug sex toy1 1 Anal plug sex toy11 1Anal plug sex toy12 1

Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.

Големина: Нема избор

Големи, Средно, Мали

Боја: Нема избор

Розова, Виолетова, Црното

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Секс играчка со женска вагина топка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *