- 74%

Секс играчка за одложување на ејакулација со ракав на пенисот

Оригиналната цена беше: 74,18 долари.Тековната цена е: 19,26 долари.

-74%

Висококвалитетни секс играчки за стимулација на машкиот пенис, овие секс играчки за машки пенис се лесни за употреба и лесни за складирање.

Секс играчка за одложување на ејакулација со ракав на пенисот $74,18 Оригиналната цена беше: 74,18 долари.$19.26Тековната цена е: 19,26 долари.
Брзо додавање
ЦрнотоЦрвеноТранспарентен
Јасно

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • Дискретна испорака на сите нарачки
  • Брза испорака ширум светот 7-21 ден
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
Загарантирано безбедно плаќање

Детали за секс играчки

Оваа секс играчка за одложена ејакулација на ракавите на пенисот е изработена од мек силиконски материјал. Ракавот на пенисот со уретрална дупка е погоден за мажи.penis sleeve3penis sleeve7 penis sleeve6 penis sleeve5 penis sleeve2

 

Боја: Нема избор

Црното, Црвено, Транспарентен

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Секс играчка за одложување на ејакулација со ракав на пенисот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *