- 53%

Секс играчка за ропство од кожа со лисици

Оригиналната цена беше: $37.66.Тековната цена е: $17.83.

-53%

100% сосема нов квалитет секс играчка лесна за употреба и достапна во различни бои или големини, стимулативната секс играчка е погодна за мажи или жени и ќе го подобри вашето сексуално задоволство.

Секс играчка за ропство од кожа со лисици $37.66 Оригиналната цена беше: $37.66.$17.83Тековната цена е: $17.83.
Брзо додавање
ЦрнотоЦрвеноВиолетоваРозова
Јасно

Бесплатна испорака низ целиот свет на сите нарачки

  • Дискретна испорака на сите нарачки
  • Брза испорака ширум светот 7-21 ден
  • Нарачајте ја вашата пред 14.30 часот за испраќање истиот ден
Загарантирано безбедно плаќање

Детали за секс играчки

If you love BDSM, then these PU leather bondage gear handcuffs are an absolutely essential tool. These adult game handcuffs are perfect for role-playing.
Washing: Hand wash in water temperature below 40 degrees, do not bleach, hang to dry, bleaching is prohibited.

hand cuff BDSM8hand cuff BDSM15 hand cuff BDSM16 hand cuff BDSM6

Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Please understand that the color may be slightly different from the real item because of the screen display.

Боја: Нема избор

Црното, Црвено, Виолетова, Розова

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Секс играчка за ропство од кожа со лисици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *